Voor wie jij er bent? Patiënten met een stemming- en/of angststoornis. Als gz-psycholoog werk je vraaggestuurd en cliëntgericht, waarbij de relatie tussen jou en de cliënt de grootste bijdrage levert aan de behandeling. Een functie met afwisseling en ruimte voor groei op de competentiegebieden van gezondheidszorgpsychologen, (psycho)diagnostiek en uitgebreide behandelingsmogelijkheden.
Kortom, je bent er als gz-psycholoog door:
- intakes te houden en (aanvullende) diagnostiek te verrichten.
- het opstellen, evalueren en bijstellen van behandelplannen, in samenwerking met het multidisciplinaire team.
- zowel individuele als groepsbehandeling te geven.
- werkbegeleiding te bieden aan masterpsychologen en gz-psychologen in opleiding.
Binnen jouw team bij de polikliniek en deeltijd Stemming en Angststoornissen werk je met ongeveer 20 collega's. Dat zijn psychiaters, psychologen, gz-psychologen, klinisch psychologen, SPV, een IPS trajectbegeleider, verschillende verpleegkundigen en verscheidene opleidelingen. Daarnaast werken er sociotherapeuten op de deeltijd, is er maatschappelijk werk en zijn een relatietherapeut en vaktherapeuten verbonden aan de afdeling.
Onze gedragswetenschappers zijn georganiseerd in vakgroepen per regio die een aantal keer per jaar bijeenkomen. Daarnaast vindt er een jaarlijks symposium plaats voor alle gedragswetenschappers van GGz Centraal. Tenslotte bestaat er de PSG (Psycholoog Specialisten van GGz Centraal) welke de belangen behartigt van alle psychologen binnen de organisatie.
Hoe je ons team het beste kunt omschrijven? Professioneel, open en betrokken. En het belangrijkste: we hebben plezier in wat we doen. We werken hard, mét ons hart.