Werken als verpleegkundig specialist GGZ

Ruimte voor jouw expertise, aandacht voor de mens

Als verpleegkundig specialist GGZ bij GGz Centraal combineer je verpleegkundige en medische expertise in de behandeling van mensen met complexe psychiatrische problematiek. Je kijkt verder dan de diagnose en hebt oog voor de mens, de omgeving en wat iemand nodig heeft om verder te komen. Je bent zelfstandig behandelaar, voert regie over behandeltrajecten en werkt nauw samen met andere disciplines. Daarbij krijg je de ruimte om je professionele kennis en ervaring in te zetten én verder te ontwikkelen.

Verpleegkundig Specialist
Verpleegkundig Specialisten

Jouw rol in een multidisciplinair team

Als verpleegkundig specialist GGZ ben je zelfstandig behandelaar en combineer je verpleegkundige en medische expertise. Je houdt je bezig met diagnostiek, indicatiestelling en behandeling van cliënten met complexe psychiatrische problematiek. Je stelt behandelplannen op, evalueert de voortgang en kunt binnen jouw bevoegdheid en deskundigheid medicatie voorschrijven.

Je werkt nauw samen met psychiaters, psychologen, verpleegkundigen en andere behandelaren. Vanuit jouw eigen expertise neem je zelfstandig beslissingen en draag je bij aan passende, mensgerichte zorg. Daarbij kijk je verder dan de psychiatrische aandoening en heb je oog voor de lichamelijke gezondheid en sociale omgeving van de cliënt.

Alle vacatures

Aan jou de keuze

GGz Centraal is omvangrijk en divers. Daarom kunnen we inspelen op individuele ontwikkelwensen, functie-inhoud en type behandelprogramma. Aan jou de keuze.

Aanmelden Job Alert

Werken als verpleegkundig specialist

"Ambulant werken vraagt om inzicht in de totale problematiek van de cliënt."

Hoe ziet het werk als verpleegkundig specialist er in de praktijk uit? Collega Ruud van Nus vertelt over zijn baan als verpleegkundig specialist GGZ in een FACT-team.

Lees het hele verhaal van Ruud

Een breed werkveld, volop mogelijkheden

Van acute psychiatrie tot langdurige behandeling en van kinder- en jeugdpsychiatrie tot ouderenpsychiatrie: binnen GGz Centraal vind je een breed aanbod aan specialistische zorg.

Iedere patiëntengroep en ieder behandelprogramma brengt eigen vraagstukken met zich mee. Dat biedt mogelijkheden om je expertise gericht in te zetten, je verder te specialiseren of nieuwe ervaringen op te doen binnen een ander onderdeel van onze organisatie. Aan jou de keuze.

Geeske Steenbergen, Verpleegkundig Specialist GGZ

"De meest zieke patiënten laat je niet alleen."

Hoe bied je zorg aan mensen die vaak al een lange weg achter de rug hebben? Mensen die zich niet meer veilig voelen, zichzelf zijn kwijtgeraakt en op veel plekken niet de hulp vonden die ze nodig hadden? Voor Geeske begint het antwoord niet met een behandelprotocol, maar met een relatie.

Collega Geeske Steenbergen vertelt over het werken als Verpleegkundig Specialist GGZ bij GGz Centraal.

Lees het hele verhaal van Geeske

Blijven leren en ontwikkelen

Als verpleegkundig specialist GGZ blijf je jouw kennis en vaardigheden ontwikkelen. Bij GGz Centraal krijg je de ruimte om je vakinhoudelijke expertise te verdiepen, nieuwe behandelmethoden te verkennen en bij te dragen aan de ontwikkeling van de zorg.

Naast het behandelen van cliënten kun je je bezighouden met kwaliteitsverbetering, innovatie, onderzoek en deskundigheidsbevordering. Denk aan het begeleiden van collega's, het delen van kennis of het verbeteren van behandelprocessen.

Om je hierin te ondersteunen, krijg je een persoonlijk studiebudget van € 1.800 per jaar. Dit kun je onder andere gebruiken voor bij- en nascholing en registratie en herregistratie als verpleegkundig specialist GGZ. Werk je minder dan 24 uur per week of ben je nog geen volledig jaar in dienst? Dan ontvang je het budget naar rato.

Ontdek meer over jouw ontwikkelmogelijkheden

Onze zorg en regio’s

Mogelijkheden binnen GGz Centraal zijn er genoeg. In onze omvangrijke organisatie is veel diversiteit te ontdekken; geografisch, qua populatie, zorgprogramma en subcultuur. Het brede palet van specialistische ggz tref je bij ons aan. Aan jou de keuze.

Per leeftijdsgroepen

Onze zorg

We zien wie je bent en wat je kunt

Als verpleegkundig specialist GGZ breng je jouw eigen kennis, ervaring en professionele blik mee. Bij GGz Centraal krijg je vertrouwen en verantwoordelijkheid. Je hebt ruimte om zelfstandig te werken, eigen ideeën in te brengen en samen met collega's de zorg verder te ontwikkelen.

We vinden het belangrijk dat je met plezier en energie kunt blijven werken. Daarom hebben we aandacht voor jouw professionele ontwikkeling, een gezonde werk-privébalans en goede arbeidsvoorwaarden.

Bekijk onze arbeidsvoorwaarden

Ruud van Nus, Verpleegkundig Specialist
"Als verpleegkundig specialist heb ik een aantal medische bevoegdheden. Het is mooi dat dit tegenwoordig kan, het biedt veel groeiperspectief aan verpleegkundigen."
Ruud van Nus, Verpleegkundig Specialist GGZ
Geeske Steenbergen, Verpleegkundig Specialist GGZ
"Ik had al vroeg ideeën over hoe de zorg voor deze doelgroep eruit zou moeten zien. Doordat ik de ruimte kreeg om daar leiding aan te geven, kon ik die visie ook daadwerkelijk vormgeven."
Geeske Steenbergen, Verpleegkundig Specialist GGZ & Clustermanager Zorg
Amy Jongkind, Verpleegkundig Specialist GGZ
"Binnen GGz Centraal is veel verpleegkundige kennis, expertise en betrokkenheid aanwezig. Met het programma Verpleegkunde Versterkt verbinden we verpleegkundigen met elkaar en creëren we meer ruimte voor professionele ontwikkeling."
Amy Jongkind, Verpleegkundig Specialist & Chief Nursing Officer

Vacatures Verpleegkundig Specialisten

Vragen?

Heb je vragen over het werken als verpleegkundig specialist GGZ bij GGz Centraal? Neem gerust contact op met de recruiter via WhatsApp, telefoon of e-mail.

Fleur Been

Fleur Been

Corporate Recruiter a.i. · Ambulant en bovenregionaal

Werkdagen: maandag tot en met vrijdag