Voor wie jij er bent? Patiënten met ernstige psychiatrische aandoeningen (EPA). Op de HIC worden deze patiënten voor het eerst opgenomen, stromen in vanuit verschillende behandelprogramma’s, of zijn al langer in behandeling binnen een FACT (Flexible Assertive Community Treatment)-team en verkeren in crisis. Jij biedt directe zorg aan deze patiënten, waarbij de behandeling gericht is op het stabiliseren van de crisis. Kortom, je bent er als verpleegkundige door:
- zorg en ondersteuning te bieden aan patiënten in crisis.
- uiteenlopende gesprekken te voeren met de patiënt binnen een multidisciplinair team (bv. met iemand die net herstellende is van een manie, of een patiënt vertelt over zijn/haar psychotische belevingen).
- beleid te bepalen, passend bij het toestandsbeeld van de patiënt.
- in samenwerking met jouw collega’s een planning te maken voor de dienst.
- de zorg op te schalen in de daarvoor bestemde ruimtes en de juiste begeleiding te bieden.
- projectmatig bezig te zijn met inhoudelijke en organisatorische ontwikkelingen.
- contacten te onderhouden met bijvoorbeeld de politie, huisartsenpost en andere partijen voor crisisvragen.
Jouw nieuwe collega’s van de HIC wachten al op je. Met jou als verpleegkundige zijn we nóg sterker in wat we doen. Namelijk, directe zorg bieden aan EPA patiënten in crisis. Of je nou inzetbaar bent voor alle diensten of alleen op zoek bent naar een vast patroon als nachtmedewerker, samen met jou bekijken we graag wat passend is en goed aansluit op jouw wensen. De High & Intensive Care afdeling biedt kortdurende in crisis verkeren en waarbij kortdurende opname noodzakelijk is. De patiëntengroep is erg divers. Je werkt in een professioneel en enthousiast multidisciplinair team, waarmee je regelmatig overlegt over welke zorg het beste past op dat moment. De diensten zijn divers, onvoorspelbaar en wisselend qua intensiviteit.
Hoe je ons team het beste kunt omschrijven? Deskundig, optimistisch en innovatief. Wij stimuleren elkaar om met nieuwe ideeën te komen en blijven hierdoor in ontwikkeling. Op onze afdeling zijn de lijnen kort en is er ruimte voor ontplooiing en collegiaal overleg. En het belangrijkste: we hebben plezier in wat we doen. We werken hard, mét ons hart.